Haber
Ermas, Urhan ile Muğlaspor’da yollarını ayırdı
![](https://akcakocaajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/ermas-urhan-ile-muglasporda-yollarini-ayirdi-lCCPbEBE.webp)
Bölgesel Amatör Lig 9.Lig’de Ermaş Muğlaspor’un kendi evinde Didim Belediyespor maçında aldığı mağlubiyetin ardından Teknik Direktör Hakem Urhan ile yollar ayrıldı.
Ermaş Muğlaspor’dan yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Yönetim Kurulumuz ile Teknik Direktörümüz Egemen Urhan arasında yapılan görüşmeler neticesinde yollarımız karşılıklı olarak anlaşmıştır. Teknik Direktörümüz Egemen Urhan’a katkılarından dolayı teşekkür ederiz. kulübümüze kariyerinde başarılar diliyoruz” dedi. – MUĞLA