Haber

Denizli’de 2 yaşındaki çocuğunu öldüren anne tutuklandı

Pamukkale ilçesi Asmalıevler Mahallesi 6603 Sokak’ta tek katlı evde ölü bulunan 2 yaşındaki MAK’ın annesi GK (27), gece saklandığı apartmanda polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Terim işlemleri için İl Emniyet Müdürlüğü

2 ERKEK ARKADAŞ ARANIYOR

Müdürlüğe götürülen şüpheli anne, çocuğunun ölümüyle ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Olay sırasında Kılıç’ın yanında olduğu iddia edilen iki erkek arkadaşın yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

DİĞER 2 KARDEŞ SAVUNUYOR

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morgunda yapılan ön otopside çocuğun vücudunda sigara yanıkları ve darp izlerine rastlandı. Kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için çocuktan alınan örnekler Antalya Tıp Kurumu’na gönderildi. Konutta bulunan 2 çocuk, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından savunuldu.

NE OLDU?

Pamukkale ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde bir evde bulunan iki küçük çocuğun ağlama sesleri üzerine ihbar üzerine bölgeye güvenlik güçleri sevk edildi. Olay yerine giden ekipler, müstakil eve girdiğinde hareketsiz yatan bir bebek gördü. Bölgeye sevk edilen sağlık ekipleri, 1 yaşında 9 aylık olan MAK’ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Şüpheli ölümün ardından bölgeye çok sayıda ekip yönlendirdi.

VÜCUT ÜZERİNDEKİ DARP VE KÜÇÜK İZLERİ

Olay Yeri İnceleme ekipleri konutta detaylı çalışma yaparken, biri 9 aylık, diğeri 5 yaşında 2 çocuk, İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı. Bebeğin cenazesi otopsi yapılmak üzere tıp morguna kaldırıldı. Ekipler, uzun saatler boyunca konuttaki her noktayı tek tek inceledi. Evden alınan örnekler inceleme için alınırken, bebeğin vücudunda darp ve sigara izleri olduğu belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu